بیانیه: در باب شایعات اخیر فضای مجازی!

بسمه تعالی

متاسفانه از ابتدای سال جاری و همزمان با آغاز فعالیت های جدید تهران برتر در عرصه تولید ماشین آلات صنعتی، تعدادی اکانت مجازی با هویت های غیرواقعی اقدام به انتشار اکاذیت و مطالب تخریبی علیه این هلدینگ نموده و به خود اجازه همه گونه توهین، تهدید و تهمت را علیه این مجموعه، برند مسترزغال و مدیران این مجموعه – علی دژکانی و شاهین فلاح – به خود داده اند!

این افراد که خود را “مالباختگان زغال فشرده” نامیده اند، بر اساس ادعاهای خود، تعدادی از خریداران ماشین آلات تولید زغال فشرده هستند که به دلایل مختلف در عرصه تولید با مشکل مواجه شده اند و اکنون ناکارآمد بودن ماشین آلات این گروه صنعتی دلیل مشکلات خود می دانند!

با توجه به انتشار این اکاذیب و شایعات در فضای مجازی، شفاف سازی و پاسخگویی به سوالات احتمالی در این زمینه را وظیفه خود می دانیم تا خدای ناکرده مشتریان و علاقمندان این صنف دچار ابهام نگردند. ذکر نکات ذیل برای شفاف سازی در این زمینه ضروری به نظر می رسد:

۱٫ اظهارات مطرح شده در این گروه، به گونه ای است که گویی در حال پرده برداری از یک کلاهبرداری بزرگ و آشکار است! سوال اینجاست که این افراد در صورتی که مستنداتی هم در دست دارند، چرا هیچ اقدام قانونی برای احقاق حقوق خود نمی نمایند؟! گفتنی است تا زمان انتشار این بیانیه، یعنی یازدهم تیرماه ۱۳۹۸ حتی ۱ فقره شکایت قانونی از هلدینگ تهران برتر انجام نگرفته است!

بدیهی است منظور از شکایت قانونی، هرگونه شکایت ثبت شده – مستند یا غیرمستند- در دادگاه ها و مراجع قانونی صالحه جمهوری اسلامی است و نه برگه های مجهول الهویه درج شده در کانال ها و گروه های بی هویت!

۲٫ با در نظر گرفتن این واقعیت که در حال حاضر ماشین آلات تولید زغال فشرده هلدینگ تهران برتر در بیش از ۴۰۰ کارگاه فعال می باشد، چگونه می توان ادعاهای واهی و غیرمستند این افراد در باب اشکالات ماشین آلات این مجموعه را پذیرفت؟!

۳٫ در کلاهبرداری های معمول، هویت کلاهبردارن نامشخص و هویت زیان دیدگان مشخص است؛ اما در گروه مذکور، هویت اکثر افراد نامشخص است! با توجه به اینکه هلدینگ تهران برتر و مدیران آن در همان مکان قبلی و با قوت و قدرت مشغول به فعالیت می باشند، انگیزه این افراد از پنهان نگاه داشتن هویتشان نامشخص است!

۴٫ با توجه به ثبت قرارداد و اسامی مشتریان در این مجموعه، مشخصا درصد بالایی از افراد حاضر در این گروه، هیچگونه قراردادی با این هلدینگ نداشته و ندارند! احتمالا بررسی علت حضور این افراد و مدیریت این گروه، بتواند پاسخگوی بسیاری از سوالات و ابهامات ایجاد شده در این زمینه باشد.

۵٫ در باب معدود مشتریان گرامی که ممکن است مشکلاتی در باب تولیدات خود داشته باشند، هلدینگ تهران برتر همواره آمادگی ارائه خدمات و پشتیبانی لازم از این عزیزان را داراست! مشخصا رفع برخی از این مشکلات در گرو تجربه و دانش فنی و بخشی از آن مستلزم صرف زمان و هزینه است.

۶٫ بدیهی است به ازای هرگونه اختلاف نظر در مسیر اجرای تعهدات، در قراردادهای این شرکت، راهکارهای مشخص و قانونی پیش بینی شده است؛ بنابراین اکیدا توصیه می شود، مشتریان گرامی از توجه به حاشیه های مطرح شده خودداری نموده و مطالبات خود را از مسیرهای مشخص پیگیری نمایند.

۷٫ در باب سایر افرادی که هیچگونه قراردادی با این هلدینگ ندارند و متاسفانه تعداد زیادی از اعضای این گروه را تشکل می دهند، تیم حقوقی مجموعه در حال انجام پیگیری های قانونی است.

امیدواریم در کنار گسترش فضای کسب و کار و رقابت سالم، همه ما به حقوق قانونی خود و دیگران احترام بگذاریم و پیروی از قانون را سرلوحه اقدامات و اعمال خود بدانیم.

با احترام
مدیریت هلدینگ تهران برتر

 

مطالب مرتبط: مصاحبه خودمانی مهندس دژکانی و فلاح در ارتباط با شایعات فضای مجازی

۲ دیدگاه. Leave new

با سلام
اینجانب شاکر جامعی مهندس مکانیک – دانشجوی فوق لیسانس در حال انجام پایان نامه هستم
شماره تلفن ۰۹۹۱۰….۶۴
۰۹۱….۰۴
مایل به بازدید از کارگاه ساخت خط تولید زغال فشرده و همچنین بازدید از خط تولید واقعی زغال می باشم.
متقاضی دوره اشنایی با خط تولید واقعی زغال هستم.
و همچنین بازدید از یه کارخانه واقعی تولید زغال هستم که دستگاه ها فوق را از شما خریده اند.
با تشکر ۲۲-۰۶-۱۳۹۸

پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست