زغال لیمو

بدون شک زغال لیمو یکی از بهترین، با کیفیت ترین و مرغوب ترین انواع زغال است. فرایند کلی این محصول از سوزاندن تنه درخت مرکبات خصوصا لیمو بدست می آید. از ویژگی های زغال لیمو سوختن آرام و یکنواخت است و غالبا در مصارف قلیانی کاربرد دارد.

سایر ویژگی های زغال لیمو

گفتنی است که این نوع محصول دوام بسیاری داشته و مدت روشن بودن آن به نسبت سایر زغال ها بیشتر است. همچنین این نوع زغال بدون جرقه بوده و به نسبت سایر زغال ها گاز های سمی بسیار کمتری را از خود متساعد می کند.

برای دریافت مشاوره، راه اندازی و تجهیز خطوط تولید صنعتی و سنتی زغال و ... با کارشناسان ما تماس بگیرید

تولید بهترین زغال لیمو توسط مستر زغال

مستر زغال مفتخر است که برترین تولید کننده زغال لیمو در کشور باشد. زغال های این مجموعه با استفاده از بهترین شاخه های درختان لیمو و با بهره گیری از روش های نوین نوین تهیه شده است. این زغال ها با بالاتریت کیفیت و در بسته بندی هایی شکیل در اختیار مصرف کنندگان عزیز قرار می گیرد. لازم به ذکر است ناظران کیفی ما حساسیت زیادی به استفاده از تنه ی درختان مرکبات در تولید این محصول داشته لذا در تولید این محصول از هیچ تنه درختی جز درختان مرکبات و لیمو استفاده نمی گردد.

تولید  و فروش بهترین کوره های سنتی و صنعتی زغال لیمو

مستر زغال  هم اکنون طراح و عرضه کننده ممتاز ترین خطوط تولید و کوره های زغال نیز هست. گفتنی است این کوره ها تمامی استاندارد های لازم را دارا بوده  و از نظر کیفیت و دوام بی رقیب می باشند.

اگر شما نیز به دنبال راه اندازی خط تولید این نوع زغال با بالاترین کیفیت ممکن هستید، تولید و راه اندازی این دستگاه ها را تنها از ما بخواهید.

فهرست