Revolution Slider Error: Slider with alias moslem not found.
Maybe you mean: 'ns1' or 'tehranbartar' or 'test' or '2' or 'ariyotehranbartar' or 'video-t'

درباره گروه صنعتی تهران برتر

گروه صنعتی تهران برتر افتخار دارد خود را به عنوان طراح و سازنده انواع خط تولید ماشین آلات صنعتی نیمه و تمام اتوماتیک خدمت حضورتان معرفی گرداند.
این مجموعه متشکل از چندین کارگاه ساخت ماشین آلات در شرق و غرب تهران میباشد که در زمینه طراحی و ساخت انواع خط تولید ذغال چینی (فشرده)، انواع کوره صنعتی و سنتی در حجم های مختلف، تولید ( واردات و صادرات) انواع ذغال،دستگاه های برش و بسته بندی ذغال، انواع مکنده و دمنده و خط تولید صنعتی و سنتی نبات شاخه ای و چوبی فعالیت دارد.
همچنین گروه صنعتی تهران برتر با در اختیار داشتن دهها کارگاه تجهیز و راه اندازی شده توسط این مجموعه و ارائه جدیدترین فرمول ها و متدهای مخصوص و در انحصار تولید این گروه که همیشه در حال ارتقا میباشد شما عزیزان را به همکاری دعوت مینماید…
بیشتر بدانید

خدمات | محصولات

null

زغال

زغال

برترین خط تولید زغال چینی ، خط تولید زغال توپی را توسط تهران برتر تهیه نموده و تولیدات زغال خود را با استفاده از گروه تهران برتر با کیفیتی فراتر از تصور توسعه دهید.

null

دستگاه زغال

زغال

null

زغال لیمو

زغال

null

خط تولید کربن اکتیو

زغال

اخبار | مقالات

مشتریان ما

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

بیشتر بدانید

No results found


گروه صنعتی تهران برتر افتخار دارد خود را به عنوان طراح و سازنده انواع خط تولید ماشین آلات صنعتی نیمه و تمام اتوماتیک معرفی گرداند، این مجموعه متشکل از چندین کارگاه ساخت ماشین آلات در شرق و غرب تهران میباشد که در زمینه طراحی انواع خط تولید ذغال چینی (فشرده)، انواع کوره صنعتی و سنتی در حجم های مختلف، تولید ( واردات و صادرات) انواع ذغال،

آدرس: تهران، اتوبان آزادگان از غرب به شرق، خیابان عرفان، خیابان عرفان سوم، گروه صنعتی تهران برتر
تلفن: : 09199095277
موبایل: دژکانی: 09199095277 یزدان: 09123028433
ایمیل:info@ariyotehranbartar.com

درباره ما

هولدینگ گروه صنعتی تهران برتر

گروه صنعتی تهران برتر با بهره‌گیری از ؟؟؟ سال تجربه در امور مشاوره، راه اندازی، تجهیز و پشتیبانی انواع خطوط تولید محصولات صنعتی، ابداع جدید‌ترین ماشین‌آلات و بهره گیری از دانش فنی روز دنیا، فعالیت خود را از سال ؟؟؟؟؟ آغاز کرده است.

این گروه در ادامه‌ی برنامه‌ی توسعه‌، با شناخت نیازها و خواسته‌های مشتریان، مصرف‌کنندگان و جهت ارائه‌ی محصولات متنوع، با راه اندازی کارگاه های متعدد در غرب و شرق تهران، فعالیت خود را در زمینه های زیر آغاز نموده است:

مشاوره، راه اندازی، تجهیز، پشتیبانی:
خط تولید ذغال فشرده
خط تولید ذغال مرکبات قلیانی (زغال چینی، زغال لیمو، زغال فشرده و…)
خط تولید ذغال کبابی
خط تولید ذغال توپی
خط تولید ذغال حبه ای
خط تولید کربن اکتیو
خط تولید آهک
خط تولید آسفالت
خط تولید بنتونیت
خط تولید کربنات کلسیم و سدیم
خط تولید نبات شاخه ای و چوبی
خط تولید چوب بستنی
خط تولید تزریق پلاستیک
خط تولید تبدیل لاستیک به گازوئیل
خط تولید کارتن سازی
کوره های دوار
کوره های ذوب فلزات
کوره های رنگ

این گروه صنعتی مفتخر است با بهره‌گیری از مهندسان، متخصصان، مشاوران داخلی و خارجی، کارکنان و کارشناسان فعال و متعهد توانسته است محصولاتی مطابق با استانداردهای بین‌المللی تولید کند.

کسب استانداردها، جوایز و تقدیرنامه های متعدد داخلی و بین اللملی از جمله ISO 9001 / ISO 14001 / ISO 45001 سال ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ بخشی از افتخارات این گروه است.

گروه صنعتی تهران برتر در حال حاضر، با رعایت استانداردهای شناخته‌شده‌ی بین‌المللی و هماهنگ با اهداف گروه صنعتی پویا‌، گستره‌ی وسیعی از نیاز‌های بازار و مشتریان را برآورده می‌کنند. گروه صنعتی پویا مفتخر است با بهره‌گیری از مهندسان، متخصصان، مشاوران داخلی و خارجی، کارکنان و کارشناسان فعال و متعهد توانسته است محصولاتی مطابق با استانداردهای بین‌المللی تولید کند.

“گروه صنعتی تهران برتر” با داشتن استراتژی بلند مدت و علمی با اولویت کیفیت و همچنین مطالعه و نیاز سنجی حقیقی بازار، از بازیگران اصلی بازار کشور عزیزمان ایران و گستره های فراتر از آن خواهند بود.