هولدینگ گروه صنعتی تهران برتر

گروه صنعتی تهران برتر به پشتوانه سال ها تجربه در امور مشاوره، راه اندازی، تجهیز و پشتیبانی انواع خطوط تولید محصولات صنعتی، ابداع جدید‌ترین ماشین‌آلات و بهره گیری از دانش فنی روز دنیا، فعالیت خود را از سال ۹۳  آغاز کرد.

این گروه در ادامه‌ برنامه‌ توسعه‌، با شناخت نیاز و خواست مشتریان، مصرف‌کنندگان و جهت ارائه‌ محصولات متنوع، با راه اندازی کارگاه های متعدد در غرب و شرق تهران، فعالیت خود را گسترش داده است.

“گروه صنعتی تهران برتر” با داشتن استراتژی بلند مدت و علمی با اولویت کیفیت و همچنین مطالعه و نیاز سنجی حقیقی بازار، از بازیگران اصلی عرصه های داخلی و گستره های فراتر از آن خواهد بود

مستر زغال | گروه صنعتی تهران برتر
null

زغال

برترین خط تولید زغال چینی و زغال توپی توسط تهران برتر

null

دستگاه زغال ساز

گروه صنعتی تهران برتر برترین تولید کننده دستگاه زغال ساز در کشور

null

زغال لیمو

گروه صنعتی تهران برتر مفتخر است که برترین تولید کننده زغال لیمو در کشور باشد

null

خط تولید کربن اکتیو

تولید کربن اکتیو تهران برتر به نسبت گزینه های خارجی ارزان تر و بهینه تر می باشد.

null

ژل آتش زا

گروه صنعتی تهران برتر سازنده خط تولید ژل آتش زا با ارائه فرمولاسیون تولید…

null

سانتریفیوژ

گروه صنعتی تهران برتر سازنده انواع سانتریفیوژ، مکنده و دمنده با توان های مختلف

Selected Grid Layout is not found. Check the element settings.

شاید به جرات بتوان تولید زغال فشرده را درمیان صنایع امروز کشور، صنعتی با سود تضمین شده دانست. این صنعت با شاخصه هایی چون مواد اولیه ارزان و در دسترس، عدم نیاز به تخصص ویژه برای تولید، بازار گسترده فروش محصول و تقاضای فراوان توانسته در میان دیگر صنایع توجه بیشتری را به خود جلب کند.
این صنعت مدعی است که می توان ره صدساله را یک شبه پیمود! به این شرط که فوت و فن های این کار را بدانید و با بهره گیری از تجربیات تهران برتر در ساخت و تجهیز کارگاه های متعدد در سراسر کشور، به جمع صنعتگران بپیوندید.

فهرست