خاک اره

صنعت تولید زغال فشرده از خاک اره و ضایعات چوب به عنوان مواد اولیه بهره می برد. این مواد که به صورت صنعتی و عمومی مصارف دیگری ندارد، تا پیش از پیدایش صنعت زغال فشرده در کشور به عنوان ضایعات شناخته شده و غالبا سوزانده و امحا می شد. اما با ورود صنعت به عرصه تولید زغال، این مواد اولیه با هزینه ای بسیار کم به کارگرفته شد و ارزش افزوده بسیار خوبی را ایجاد کرد. این مواد غالبا توسط کارگاه ها و صنایع مرتبط با چوب تولید و عرضه می گردد.

اما نباید فراموش کرد که هر ضایعات چوبی را نمی توان به عنوان مواد اولیه تولید زغال فشرده به کار گرفت. برای مثال ضایعات حاصل از نئوپان و ام دی اف از ضایعاتی است که دراین صنعت کاربردی ندارد. دلیل این دم کاربرد را می توان در وجود چسب و مواد افزودنی است که در ساخت این نوع از تخته ها به کاررفته و موجب پایین آمدن کیفیت زغال فشرده نهایی می گردد.

موارد اشاره شد در فوق تنها یکی از نکات تهیه مواد اولیه برای این صنعت است. برای دسترسی به مواد اولیه مرغوب و در عین حال با قیمتی معقول، باید نکات بسیاری را رعایت کرد. در این مسیر پیشنهاد مسترزغال به شما، استفاده از تجربیات ماست.

مستر زغال با داشتن تجربه متمادی در تهیه و تولید مواد اولیه صنعت زغال فشرده، ارائه مواد اولیه مرغوب را در کنار قیمتی به صرفه تضمین می کند. مواد اولیه ای که می تواند در گام نخست به صورت مستقیم در کیفیت محصول تولیدی در کارگاه شما تاثیر گذاشته و در گام بعد متغیری بسیار تعیین کننده در میزان فروش شما باشد.

پس فاصله شما با  تولید زغال فشرده مرغوب مبتنی بر مواد اولیه باکیفیت تنها یک تماس با مسترزغال است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید