کارگاه آموزشی تولید زغال فشرده در میدون برگزار شد


نخستین کارگاه آموزشی تولید زغال فشرده ۲۷ بهمن ماه ۹۷ به همت مجموعه میدون برگزار شد.

این کارگاه که با حضور علاقه مندان صنعت زغال فشرده از ساعت ۹ صبح در کافه میدون تشکیل شد، طی ۷ ساعت تعاملی دوستانه سرفصل هایی برای آشنایی بیشتر حضار با این کسب و کار را ارائه کرد.

این کارگاه که با تدریس علی دژکانی، مدیرعامل هلدینگ تهران برتر و مشاور مجموعه میدون برگزار شد، سعی داشت تا افراد را با فرصت ها و چالش های این صنعت آشنا نماید.

آشنایی که علاوه بر ارائه آموزش ها و اطلاعات کمّی، بازدید میدانی و کیفی از هلدینگ تهران برتر را نیز جهت افزایش آگاهی افراد در دستور کار قرار داد.
این دورهمی آموزشی که توانست با استقبال خوبی از جانب مخاطبان مواجه شود، ۱۳ اسفندماه سال جاری مجددا به میزبانی مجموعه میدون برگزار خواهد شد.
مجموعه میدون، موسسه اقتصادی و آموزش کسب و کاری است که توانسته با تلاش های خود بسیاری از علاقه مندان به فعالیت های اقتصادی و کارآفرینی را به بازار کار وارد کند. این مجموعه در مهمترین اقدام، فعالیت های خود را با برنامه پرمخاطب شبکه ۱ سیما ؛پایش ؛ آغاز کرده است.

اکنون با گذشت زمان و شناخته شدن برند میدون به عنوان حامی کسب و کارهای نوپا، این مجموعه اقدام به برگزاری کارگاه های آموزشی با تدریس متخصصین موفق صنایع گوناگون نموده است.

علاقه مندان جهت ثبت نام در کارگاه آموزشی تولید زغال فشرده کافه میدون می توانند از اینجا اقدام به ثبت نام نمایند.


بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *