وقتی زغال ایرانی شهرت جهانی پیدا می کند

حضور علی دژکانی در شبکه العالم

حضور علی دژکانی در شبکه العالم


-کسب و کار زغال فشرده یکی از صنایع نوپای کشورمان است که به تازگی آوازه بسیار زیادی از آن شنیده می شود. این اخبار و اطلاعات از برنامه هایی چون پایش در تلویزیون سراسری ایران پا به عرصه خبر گذاشت و امروز این کسب و کار در شبکه بین المللی العالم به جهانیان معرفی می شود.

علی دژکانی، مدیرعامل مجموعه تهران برتر، روز شنبه ۸ دی ماه میهمان برنامه صباح الجدید شبکه بین المللی العالم بود. این برنامه با تمرکز بر معرفی کارآفرینان برتر و چهره های موفق صنایع مختلف طراحی شده و به مصاحبه با این افراد می پردازد.

این برنامه صبح گاهی با زبان رسمی عربی مخاطبان بین المللی و به خصوص کشورهای حوزه خاورمیانه را پوشش داده و زمینه بسیار خوبی برای معرفی کسب وکارهای موفق ایرانی به سرمایه گذاران و صنعت گران خارجی خواهد بود.

مدیرعامل هولدینگ صنعتی تهران برتر در این برنامه با اشاره به کسب و کار سودآور زغال فشرده، از راه اندازی و رشد سریع این مجموعه طی ۵ سال گذشته خبر داد. فرآیندی که حاصل دانش تخصصی در کنار تجربه و کارشبانه روزی است.

وی با بیان این نکته که تولید زغال فشرده به استفاده از ضایعات وابسته بوده و هیچ خطری برای محیط زیست ندارد، گفت: تولید زغال فشرده با استفاده از ضایعات چوب دیگر صنایع فعالیت کرده و نیازی به قطع درختان و آسیب به محیط زیست ندارد.

علی دژکانی افزود: این ضایعات تاکنون در صنایع دیگر کاربردی نداشته و به عنوان دور ریز شناخته می شد. درحالی که امروز تولید زغال فشرده با کاربری از این ضایعات توانسته این دور ریزها را با کمترین هزینه ممکن به چرخه تولید وارد کرده و ارزش افزوده ایجاد نماید.

وی با اشاره به تجربه موفق تولید زغال فشرده در مجموعه تهران برتر، تلاش های صورت گرفته در این مجموعه را جهت تولید دیگر محصولات همچون گازوئیل، بنتونیت و… با کاربری از ضایعات دیگر صنایع یادآور شد.

این کارآفرین برتر تولید زغال فشرده در این برنامه به تجربیات و نکاتی اشاره کرده که امروز توانسته نام مجموعه تهران برتر را به عنوان برندی معتبر در صنایع تولید زغال فشرده برسرزبان ها آورد.

حضور علی دژکانی در این برنامه با توجه به چشم انداز مجموعه تهران برتر جهت صادرات گسترده و تعامل با کشورهای منطقه در گام اول و صادرات بین المللی به کشورهای اروپایی و آفریقایی در گام های بعدی حائز اهمیت است. گرچه نباید این نکته را از خاطر برد که این مجموعه تاکنون توانسته محصولات خود را به ۹ کشور صادر کرده و از این راه ارزآوری خوبی برای اقتصاد ملی به ارمغان آورد.

برای مشاهده ویدئو کامل این مصاحبه می توانید به فایل زیر مراجعه نمایید.

2 دیدگاه

    • سلام دوست عزیز، قیمت ها به روز هست. لطفا برای اطلاع از قیمت ها با واحد فروش تماس بگیرین:
      ۰۲۱۶۵۴۲۴۳۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *